کارواش

کسب و کارهای آنلاین به سبب مزایای بسیار زیاد امروزه بسیار محبوب شده اند . کارواش آنلاین هم بخشی از این کسب و کارهاست . در مجموعه ما خدمات کارواش در محل ، کارواش سیار ، کارواش درب منزل ، کارواش در محل تهران با بهترین کیفیت ارائه می شود .


خدمات کارواش در محل تهران :


کارواش خشک  (کارواش نانو یا کارواش بدون آب )

کارواش بخار

شستشوی خودرو با آب


که تمامی این خدمات در محل مورد نظر شما و در زمانی که شما مشغول کارهای روزمره خود هستید توسط تیم متعهد و متخصص ما ، انجام می شود  . کافی است با کارواش در محل تهران لوله وست  تماس بگیرید . ماموران ما مستقر در تمام مناطق تهران هستند و این یعنی سرع ترین زمان دسترسی به کارواش در محل تهران .کارواش خشک (کارواش نانو ، کارواش بدون آب ) چیست ؟


در این روش شستشو ، بجای استفاده از آب و شوینده های رایج  ، از اسپری شوینده نانو و دستمال ها و فوم های مخصوص استفاده می شود . نکته مهم برای کسب بهترین نتیجه در این روش استفاده از مواد شوینده و دستمال های درجه یک و استاندارد است ( مجموعه کارواش در محل تهران لوله وست از بهترین مواد درجه یک استفاده می کند ) . با این روش علاوه بر تمیزی و درخشندگی بسیار بیشتر نسبت به روش شستشوی با آب ، ماندگاری بسیار بیشتری بوجود می آید چرا که به کمک مواد نانو ، خودروی شما دیرتر کثیف می شود . همچنین کیفیت رنگ خودرو هم برای مدت بیشتری حفظ می شود . و مهم تر از همه اینکه شما بطور قابل توجهی در مصرف آب صرفه جویی کرده اید .کارواش بخار چیست ؟


در کارواش بخار ، با استفاده از دستگاه مخصوص بخارشوی خودرو ، در دمای بالا ( البته به اندازه کاملا استاندارد که به رنگ خودرو هیچی آسیبی نمی زند ) سطح خودرو کاملا از آلودگی پاک می شود و درخشندگی بسیار زیادی بوجود می آید . مزیت این دستگاه ها وجود نمونه های قابل حمل است که باعث شده بخشی از خدمات کارواش در محل تهران باشند .خدمات کارواش در محل تهران لوله وست :


روشویی

توشویی

صفرشویی

واکس و پولیش داشبورد و تزیینات داخلی

واکس و پولیش بدنه

رفع خط و خش

شستشوی تخصصی رکاب و لاستیکچرا خدمات کارواش در محل لوله وست ؟نیروهای متعهد ، مودب و آموزش دیده

مواد اولیه و دستگاه های درجه یک

قیمت بسیار مناسب و منصفانه

شستشو در محل و زمان دلخواه شما

پاسخ گویی در هر زمان حتی روزهای تعطیل

بدون نیاز به رفت و آمد

بدون نیاز به حضور در محیط کارگاهی کارواشکارواش در محل تهران لوله وست در تمام نقاط تهران خدمت رسانی می کند :


کارواش در محل شمال تهران ، کارواش در محل غرب تهران ، کارواش در محل شرق تهران ، کارواش در محل جنوب تهران


قیمت کارواش در محل تهران ( قیمت کارواش سیار، قیمت کارواش درب منزل ) :

بر خلاف تصور بسیاری از افراد ، قیمت کارواش در محل تهران بسیار مقرون به صرفه و مناسب است که در کنار دیگر مزیت های آن ، استفاده از خدمات کارواش در محل تهران را به جایگزین ایده آل برای کارواش های سنتی تبدیل کرده است . 


/ 0 نظر / 10 بازدید