نصب اسپیلت

نصب اسپیلت همواره از مهمترین خدماتی است که در فصلهای گرم سال مورد نیاز شهروندان است. نصب کولر گازی اسپیلت با توجه به اینکه این دستگاه ها امروزه با بهترین تکنولوژی ساخته میشوند بسیار حساس است و در صورتی که توسط افراد غیر متخصص انجام شود ممکن است باعث آسیب های جدی و جبران ناپذیر به اسپیلت شود . به همین دلیل توصیه میشود پس از خرید کولر گازی اسپیلت حتما از افراد مجرب و حرفه ای در زمینه نصب اسپیلت کمک بخواهید. در صورتی که نصب اسپیلت به صورت اصولی و دقیق انجام شود به احتمال فراوان نیاز به سرویس اسپیلت و تعمیر اسپیلت در آینده بسیار کمتر خواهد بود و میتواند در کاهش هزینه مصرف برق در درازمدت نیز تاثیر گذار باشد. در صورتی که به نصب اسپیلت نیاز دارید کافی است با ما تماس بگیرید.

خدمات نصب اسپیلت :

نصب اسپیلت ال جی

ارتفاع نصب اسپیلت

نصاب اسپیلت

نصب کولر گازی اسپیلت

جابجایی کولر گازی اسپیلت

عیب یابی و تعمیر اسپیلت :

 پریز برق ندارد :

نسبت به قطعی پریز برق اقدام نمایید.

سیم رابط کولر خراب است :

چداره های کولر را با احتیاط جدا نموده و پس از آن که دو شاخه را وارد برق نموده با ولت سنج ، مقدار برق را در ترمینال اصلی اندازه گیری کنید.

کلید on/off خراب است :

کلید را تعویض کنید.

سیمهای رابط قطع شده‌اند :

اگر فاز یا نول در سیم بندی مدار قطع شده باشد عیب 1 بوجود می‌آید. بنابراین لازم است صحت اتصالات محل انشعاب بین ترموسات و کلید موتور فن بررسی شود.

کمپرسور قطع است :

سیمهای رابط را مورد بررسی قرار دهید. در صورت مشاهده سیمی که از محل اتصال خود خارج شده ، نسبت به اتصال مجد آن اقدام کنید.

ترموسات خراب است :

ترموسات را تعویض کنید. لازم به ذکر است هنگام خرید ترموسات جدید ، مطمئن شوید که ترموسات مخصوص کولر گازی است.

اورلود دائما در حالت قطع است :

کنتاکتهای اورلود در حالت عادی به یکدیگر متصل هستند که این اتصال بوسیله اهم‌متر دیده می‌شود در غیر این صورت اورلود با شماره کد مشابه خود تعویض کنید.

کمپرسور خراب است :

 بهتر است کمپرسور را در حالیکه متصل به برق است مورد آزمایش قرار دهید. کولر را روشن نموده و موتور فن را به حرکت اندازید. ترموستات را نیز در حالت روشن قرار داده و اگر از قبل سر سیمهای موتور را شناسایی نموده‌اید، ابتدا به اندازه کافی می‌رسد اما حرکت نمی‌کند باید کمپرسور را تعمیر و یا تعویض نمایید.

سرمای کولر بیش از حد زیاد است :

 این مشکل می‌تواند از جوش خوردگی‌های کنتاکت‌های کلید درون ترموستات باشد. در این صورت ولوم ترموسات را در جهت خلاف عقربه‌های بچرخانید. اگر ترموسات خاموش نشد آن را تعویض کنید

 اگر کلید ترموسات سالم است (جوش نخورده) و لوله بلوی نیز در محل خودش مستقر باشد. گاز درون ترموسات از حفره باریکی خارج شده است و به ناچار می‌بایست ترموسات را تعویض کنید.

 از اسپیلت باد گرم خارج می‌شود :

 علت: روشن نشدن کمپرسور و در صورتی که کمپرسور کار می کند. ممکن است گاز فریون از کولر نشت کرده است.که در این صورت باید به تعمیر کار کولر گازی مراجعه کنید


/ 0 نظر / 62 بازدید