سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی یکی از خدماتی است که در این شرکت ارائه میشود. سرویس کولر گازی بهتر است قبل از شروع فصل های گرم سال انجام شود تا در زمان گرما با مشکل مواجه نشویم. همچنین لازم است سرویس کولر گازی توسط بهترین افراد متخصص در این زمینه انجام شود تا بهترین بازدهی را داشته باشد. برخی از خدمات ما در این زمینه شامل سرویس کولر گازی ، سرویس کولر گازی شهرک غرب و سرویس اسپیلت میباشد.

خدمات سرویس کولر گازی : 

سرویس کولر گازی غرب تهران

سرویس کولر گازی سامسونگ

سرویس اسپیلت


مهمترین موارد سرویس کولر گازی :

سرویس پنل داخلی

سرویس پنل خارجی

شارژ مجدد کولر گازی

تست دستگاه با امپر سنج

سرویس سالانه کولر گازی با شارژ مجدد و خدمات کامل

مزیت های سرویس کولر گازی :

صرفه جویی در مصرف

پایین آمدن هزینه

تمیز شدن کولر و در نتیجه تمیز شدن هوای خروجی

بازده و کارایی بهتر دستگاه

طولانی تر شدن عمر دستگاه

 

اولین مرحله تعمیر کولر گازی :

پنل بیرونی را باز کرده و فیلتر های درون آن را به خوبی شستشو کنید.

دومین مرحله تعمیر کولر گازی :

سنسور کولر باید تمیز شود و مجددا در جای خود قرار گیرد. این سنسور بسیار مهم است زیرا باید دمای محیط را دائما چک کند و دستورات لازم را به کولر گازی بفرستد. در صورتی که سنسور کثیف شود، دما را اشتباه تشخیص میدهد و دستورات غلطی را نیز ارسال میکند.

سومین مرحله تعمیر کولر گازی :

تمیز کردن کویل ها برای ارتباط بهتر با محیط و در نتیجه بازدهی بهتر دستگاه به عنوان مرحله سوم در تعمیر و سرویس کولر گازی میباشد.

 در صورتی که کویل ها بسیار چربی گرفته باشد میتوانید از مایع چربی پاک کن برای تمیز کردن آن ها استفاده منید به این صورت که ابتدا مایع را روی کویل ها بپاشید و حدود نیم ساعت صبر کنید تا چربی ها را در خود حل کند و سپس با استفاده از برس فویل ها را کاملا تمیز کنید. برای این کار از یک بخار شو هم میتوانید استفاده کنید که کار را برای شما بسیار آسانتر و راحت تر میکند.سپس سنسور و فیلتر را میتوانید در جای خود قرار داده و کولر را ببندید و از آن استفاده کنید.

جهت سرویس کولر گازی با ما تماس بگیرید.


/ 0 نظر / 58 بازدید