کارواش تلفنی شیراز

کارواش تلفنی شیراز

در کارواش تلفنی شیراز شما می توانید تمامی خدمات کارواش تلفنی خود را به صورت تلفنی درخواست داده و در محل مورد نظرتان دریافت کنید. هزینه کارواش تلفنی مانند ساید کارواش ها بوده و حتی در هزینه های شما صرفه جویی هم می شود. کاهش مصرف سوخت و کاهش استهلاک خودرو از این موارد می باشد. کارواش سیار در محل شیراز را میتوانید به صورت کارواش تلفنی در شیارز در خواست بدهید.

در خدمات کارواش تلفنی شیراز خدمات مختلف ارائه می شود مانند کارواش نانو و کارواش نانو بخار برا اطلاع از این نوع کارواش می توانید در ادامه متن همراه ما باشید  تا ب هصورت کامل به شما توضیح دهیم که ویژگی های خدمات کارواش تلفنی شیراز چیست.

قیمت کارواش سیار شیراز بستگی به اندازه ماشین شما و میزان در خواست سفارش شما دارد قیمت دقیق خدمات را میتوانید در زمان ثبت در خواست بدانید.

کارواش نانو

مشکلات بی‌شمار استفاده از آب پرفشار در شستشوی خودرو که به آن اشاره کردیم باعث شد که محققان به فکر روش جایگزینی برای آن باشد.

اسپری کارواش نانو و کارواش بخار مطمئناً بهترین روش جایگزین شستشوی سنتی خودرو هست.

در این روش با استفاده از اسپری کارواش نانو و دستمال و فوم مخصوص ، بدنه خودروی شما از هرگونه لکه و گردوغبار پاک می‌شود و با ماندن لایه‌ای از مواد نانو روی بدنه تمیزی بدنه تا مدت‌ها ادامه خواهد داشت.

در مجموعه ما نیروهایی متخصص ،باتجربه و آموزش‌دیده در تمامی روزهای هفته و تمامی ساعات شبانه‌روز خدمات کارواش نانو در غرب تهران را به شما ارائه می‌دهند.

 

ویژگی های کارواش نانو در شیراز کارواش تلفنی چیست؟

صرفه‌جویی در  وقت و هزینه

راحتی و آسودگی

کیفیت و تمیزی بیشتر

ماندگاری بیشتر

نیروهای متخصص و باتجربه

استفاده از بهترین تجهیزات و مواد اولیه

 

ویژگی های کارواش نانو بخار در کارواش تلفنی شیراز

   صفرشویی اتومبیل در محل با استفاده از دستگاه بخار  ظاهری  بسیار درخشان به بدنه خودرو می بخشد استار

   صفرشویی با بخار  با فشار قوی و حرارت بالا بخار و همچنین مواد نانو   انواع لکه  ها ، آلودگی ها و حتی میکروب ها از بین می رود .

  با  صفرشویی با بخار   علاوه بر اینکه تمیزی ان دو چندان می شود ، ماندگاری ان هم بالا می رود .

  در صفرشویی با بخار  به دلیل استفاده از مواد نانو و دستگاه بخار از کدر شدن و رنگ پریدگی به علت نور مستقیم خورشید جلوگیری می شود .

  با صفرشویی خودرو خاصیت آبگریز روی بدنه ایجاد می شود.

  بدون کوچکترین کثیفى در محل و بدون  سر وصدا کلیه خدمات ارائه می شود .

  صفرشویی ماشین با بخار باعث ضدعفونی شدن داخل خودرو می شود .

  صفرشویی با بخار دسترسی بیشتری به درزها و ذرات ریز پنهان دارد.

  تمام بخش های داخی خودرو اعم از کنسول ، داشبورد براق می شود .

 با سفارش صفرشویی با بخار ، دیگر لازم نمی شود در محیط نامناسب حضور پیدا کرد .

 با درخواست صفرشویی با بخار در محل ، در برنامه روزانه اختلال پیش نمی آید .

 با صفرشویی اتومبیل در محل آلودگی و هوا و آب کاهش می یابد  .

  صفرشویی خودرو با بخار بوی سیگار داخل کابین ماشین را کاملا از بین میبرد.

 

وضایف نیروی کارواش تلفنی شیراز چیست؟

همچنین پرسنل با تنظیم فشار آب از رنگ خودرو شما در مقابل آسیب های احتمالی که ممکن است بر اثر فشار زیاد آب بوجود بیایند مراقبت می کنند

برای دستیابی به بهترین نتیجه نیروی شستشوی کارواش در محل شرق تهران می تواند از باد گرم برای خشک کردن بدنه خودرو استفاده کند زیرا خشک شدن با باد گرم نتیجه بهتری دارد تا خشک کردن با دستمال است.

انتخاب مواد شوینده در زمان تمیز کاری داخل کابین نیز بسیار مهم است بنابرین بسیار لازم است قبل از شستشو و تمیز کاری داخل کابین،نیروی شستشوی کارواش سیار جنس داشبورد خودرو شما را تشخیص دهند تا بتواند از مواد مناسب برای شستشو و واکس داشبورد استفاده کند.

تمامی بدنه خارجی و فضای داخلی ماشین به صورت کامل و دقیق تمیز می شود و در تمامی مراحل شستشو توجه بسیاری به سلامت رنگ و بدنه اتومبیل شما خواهد شد زیرا نیروی شستشوی اتومبیل اعزامی از سمت ما به اهمیت این موضوع و رضایت مشتریان واقف هستند.


/ 0 نظر / 16 بازدید