قالیشویی و شستشوی فرش

قالیشویی و شستشوی فرش اصول و مراتبی دارد که لازم است رعایت شود . قالیشویی اگر به صورت استاندارد انجام نشود میتواند باعث خرابی فرش به مرور زمان شود. ممکن است فرش نرمی و لطافت و همچنین استحکام خود را از دست بدهد و یا اینکه با ماندن آب و مواد شوینده در فرش یا قالی ، رنگ فرش تغییر کند و به ظاهر زیبای فرش خدشه وارد شود. با سپردن فرش یا قالی ( به خصوص فرش دستباف ) به یک قالیشویی مطمئن میتوانید تا حد زیادی خیال خود را از بابت این مسئله راحت کنید.

 

قالیشویی و فرش شویی در منزل:

شستن فرش ها و قالی ها بخصوص قبل از نوروز همواره به عنوان یک رسم در کشور ما رواج داشته است. بسیاری از خانواده ها ترجیح میدهند فرش و قالی های خود را در منزل شستشو کنند. اسن کار علاوه بر زحمت و زمان زیادی که باید برای آن گذاشته شود، نیازمند دقت بسیار زیادی استو انتخاب مواد شوینده مناسب باید دقیق انجام شود زیرا یک پاک کننده نا مناسب میتواند صدمات جبران ناپذیری را به فرش و قالی شما وارد کند. به عنوان یک مورد مهم سعی کنید در صورتی که فرش را در منزل میشویید تا جای ممکن از شستشو با آب گرم خودداری کنید.

بهتر است کار را به یک قالیشویی بسپارید و خیال خود را از بابت این موضوع اسوده کنید، قالیشویی معتبر کار را دقیقا راس زمان هماهنگ شده به پایان میرساند و تحویل میدهد. همچنین شستشوی فرش و قالیشویی با دستگاه هایی که صرفا برای این کار تولید شده اند میتواند بسیار راحت تر و موثر تر از شستشو با دست باشد.

خدمات قالیشویی تهران :

بهترین قالیشویی تهران

قالیشویی خوب در تهران

نرخ قالیشویی در تهران

قالیشویی های تهران

قالیشویی جنوب تهران

کارخانه قالیشویی

قالیشویی خوب غرب تهران

قیمت قالیشویی غرب تهران

قالیشویی خوب در تهران

نرخ قالیشویی در تهران

 

 

شستشوی فرش :

قیمت شستشوی فرش ماشینی

شستشوی فرش دستباف

قیمت شستشوی فرش دستباف

قالیشویی فرش دستباف

شستشوی فرش دستباف قالیشویی

 

 

 


/ 0 نظر / 48 بازدید