کارواش نانو در شیراز

کارواش نانو در شیراز

 

مواد نانو به دلیل ویژگی های عالی و بسیار کاربردی بسیار مورد توجه بوده و به همین دلیل افراد اشتیاق زیادی دارند که اتومبیل خود را با مواد نانو شست‌وشو دهند. برای بهرمندی از  کارواش نانو می توانید کارواش نانو در شیراز را در خواست بدهید و ماشین خود را با مواد نانو بشورید. در کارواش نانو در شیراز علاوه بر شستوشو ماشین ماشین شما از تمامی ویژگی های مواد نانو سود می برد. برای در خواست کارواش نانو در شیراز می توانید با تلفن های کارواش های سیار شیراز تماس بگیرید و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.

 

 در خواست کارواش نانو در شیراز با کارواش تلفنی در شیراز

ویژگی های کارواش سیار در کارواش نانو در شیراز

 شماره کارواش سیار در شیراز

 در کارواش سیار دیگر نیاز نیست شما برای شستشوی ماشین خود به کارواش های سنتی بروید و در ترافیک خیابان ها و صف کارواش منتظر باشید و صبر کنید تا ماشین شما شسته شود . شما با استفاده از کارواش سیار منطقه خود مانند کارواش سیار شرق تهران ، کارواش سیار غرب تهران و کلا خدمات سیار کارواش مانند کارواش خیابان دولت دیگر نیاز نیست نگران ساعت ترافیک ، طرح های زوج و فرد یا طرح ترافیک باشید  کارواش سیار در محل شیراز

 کارواش سیار در شیراز اماده خدمات رسانی خدمات کارواش نانو در شیراز

 شما با استفاده از کارواش سیار فقط به اندازه یک تماس با نزدیک ترین کارواش فاصله دارید و این خدمات را در هر مکانی مانند منزل یا محل کار میتوانید دریافت کنید .

 قیمت کارواش سیار در شیراز

 میزان مصرف آب در کارواش های سیار بسیار پایین می باشد . ( 1/6 کارواش های معمولی )

 

 در کارواش های سیار دیگر نیاز نیست پس از شستشو  ، شما به پرسنل انعام یا پول بیشتری پرداخت کنید و فقط هزینه ایی که توسط شرکت اعلام شده است را پرداخت می کنید .

 

 با استفاده از کارواش سیار به دلیل کم شدن رفت و آمد و پایین آمدن استهلاک هزینه های شما کاهش می یابد و همچنین در کاهش آلودگی هوا بسیار موثر می باشد .

 

 

ویژگی های کارواش نانو در کارواش نانو در شیراز

 

 با استفاده از کارواش نانو تمامی خطوط و خش هایی که بر روی رنگ ماشین شما به وجود آمده اند به وسیله مواد نانو پاک شده و باعث میشوند رنگ ماشین شما بسیار صاف و یک دست بشود .

 

 کارواش نانو سیار محل رنگ رفتگی هایی که به وسیله نور آفتاب به وجود آمده اند را از بین میبرد و آن محل را براق تر می کند و رنگ خودرو شمارا ترمیم می کند . برای براقیت بیشتر می توانید از خدمات پولیش برای رنگ خودرو خود استفاده کنید .

 

 به دلیل خاصیت ضد آب مواد نانو کثیفی ها دیر تر روی بدنه ماشین شما نشسته و ماشین شما مدت زمان بیشتری تمیز می ماند . مواد نانو مانند یک لایه محافظ بروی بدنه خودرو شما عمل می کنند .

 

 مواد و کثیفی هایی که بسیار به سختی پاک میشوند را میتوان با استفاده از کارواش نانو به راحتی پاک کرده و تمیز نمود . مانند لکه هایی که از بنزین در اطراف محل بنزین زدن ماشین به وجود آمده اند . یا صمغ درختان که بر روی بدنه خودرو هستند .

 

 مواد نانو   برای تمیز کردن موتور خودرو  بسیار مناسب هستند زیرا تمامی خاک و چربی را که بر روی بدنه موتور قرار گرفته اند را پاک کرده بدون اینکه آسیبی به قطعات الکتریکی موتور خودرو وارد شود .

 

  مواد نانو داخل خودرو شما را به خوبی تمیز کرده و تمامی لکه و سیاهی هارا از بین می برند .

 

کارواش نانو بخار در کارواش نانو در شیراز

 

شستشو در کارواش بخار به وسیله دستگاه بخار صورت می گیرد . بخار خروجی از دستگاه به دلیل دمای کنترل شده هیچ گونه خسارتی به رنگ خودرو وارد نمی کند همچنین رطوبت بخار کنترل شده است و هیچ مشکلی برای توشویی خودرو ندارد .

 

برای موتور شویی به وسیله دستگاه بخار میزان رطوبت بخار را نزدیک به صفر کرده و با بخار خشک مشغول به شستن موتور خودرو شده تا هیچ گونه آسیبی به قطعات موتور وارد نشود و همچنین به دلیل اینکه بخار میتواند به کوچک ترین قسمت ها نفوذ کند تمام قسمت های موتور حتی قسمتی که به آن دسترسی نداریم نیز تمیز می شود .

 

برای شستشوی داخل خودرو از بخار استفاده کنید زیرا میتواند تمامی کثیفی های موجود در هر مکانی را از بین ببرد و داخل خودرو را کاملا میکرب کشی بکند . قسمت های زیر صندلی و داشبرد را به صورت کامل از هرگونه سیاهی و کثیفی پاک کند .


 


/ 0 نظر / 21 بازدید