تخلیه چاه

 

گرفتگی لوله های فاضلاب در اثر دفع فاضلاب ها در خانه امری بسیار طبیعی در صورت عدم رعایت بهداشت لازم است. به همین دلیل روش های متفاوتی برای لوله بازکنی در ساختمان ها ارائه شد که این روش ها را در ادامه با هم بررسی میکنیم.

 این مشکل از گذشته تا امروز وجود دارد و هر روزه شاهد گرفتگی های مختلف در قسمتی از یک لوله دفع فاضلاب خانگی هستیم.

با توجه به اینگونه مسائل راهکار های لوله بازکنی برای رفع گرفتگی ها ارائه شد و مورد  استفاده قرار گرفت.

پیشگیری بهتر از درمان

پیشگیری از وقوع یک اتفاق همیشه راه بهتری نسب به درمان آن بوده است، شما میتوانید با رعایت یک سری نکات کوچک از گرفتگی لوله های منزل خود جلوگیری کنید به طوری که دیگر نیازی به روش های لوله بازکنی نداشته باشید.

1.      برای این که اجازه ورود پس ماند غذا و چربی‌ها را به داخل چاهک ندهیم می‌توان از یک چاه بست و یا صافی برای گرفتن پس ماند غذا استفاده کرد.

2.      هیچ‌گاه روغن مصرف شده را داخل چاهک سینک نریزید.

3.      اگر قصد شستن ظرفی را که قبلا در آن روغن بوده است را دارید ابتدا ظرف را با دستمال کاملا از روغن پاک کرده و بعد آن را بشویید.

4.      دستمال را در داخل توالت فرنگی نیندازید ودقت داشته باشید که دکمه سیفون توالت فرنگی را همیشه تا اخر فشار دهید تا آب داخل سیفون کامل تخلیه شود.

5.      برای توالت های سنتی هم باید دقت داشت که چیزی در داخل سیفون نیفتد.

6.      اگر حمام وتوالت مشترک دارید سعی کنید که وسایل حمام را طوری قرار دهید که از کاسه دستشویی فاصله داشته باشد.

7.      زمان استفاده از حمام مراقب باشید مو داخل چاه فاضلاب حمام نرود.

اگر رعایت نکات بالا را فراموش کردید و گرفتگی برای هرکدام از لوله های منزل شما پیش آمد آیا می دانید راه حل چیست؟؟

در ادامه میخواهیم راه های رفع گرفتگی لوله ها یا به عبارت دیگر روش های لوله بازکنی را  برای شما شرح دهیم.

 

روش های لوله بازکنی 1.چاه توالت فرنگی یا ایرانی 1.   باز کردن گرفتگی سیفون توالت به وسیله پمپ 2.    استفاده از دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت فرنگی 3.    استفاده از فنر لوله بازکنی برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت 

2.رفع گرفتگی آبراهه سینک ظرفشوی 1.    استفاده از آب جوش برای لوله بازکنی 2.    لوله بازکنی 3.    لوله بازکن‌های شیمیایی 4.    ساخت مایع لوله بازکنی در خانه 5.    پودر لوله بازکنی

6.      بازکردن اتصالات لوله 

نیروهای ما آماده هرگونه خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و حفر چاه فاضلاب و… می باشند و  شما میتوانید برای لوله بازکنی تهران با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن نیروهای ما خدمات لازم را برای شما انجام دهند

/ 0 نظر / 66 بازدید